Mängutuba

Mängutuba on sisustatud koduses  stiilis ja asub teisel korrusel. Lastel võimalus kasutada  mängukööki koos kraanikausi ja pliidiga, kõrval on lauake toolidega, kus kohvikut mängida. Nukuvoodi koos beebinukuga ja  punutud nukuvanker. Toas on batuut väikelastele, nukumajad,  jalgpallimängu laud ja hüppepallid. Lisaks nukutetarilava ja muud  mänguasjad nii poistele kui tüdrukutele. Mängutoas on kasutamiseks suur kogus kostüüme ja parukaid, mida saab ka väljaspoole maja laenutada. Lastele meeldib neid väga selga proovida.

Mängutoas saavad nii lapsed kui ka vanemad tunda end mõnusalt. Vanematele on istumiseks kaks diivanit. Päris pisikesed saavad pikutada pehmel vaibal lapitekil.

Laste sünnipäevade korraldamine:
Vastavalt soovidele saab ainult ruume rentida peo pidamiseks ja soovi korral kasutada ka lisateenuseid:

Renditasu 25.- tund. Sisaldab terve maja kasutust ainult teie peoseltskonnale. Lapsed mängivad peamiselt teisel korrusel ja vanemad, vanavanemad ja täiskasvanud külalised saavad istuda mugavalt esimesel korrusel ja seltskondlikult aega veeta. Väiksematel lastel on vajalik täiskasvanu järelvalve teisel korrusel, pisemate jaoks on selle tegevuse kergendamiseks ka kinnitatav värav trepi ees.

Peojuhi teenus 35.- tund. Peojuht   korraldab vastavalt lapse vanusele ja soovidele võistlusi, viktoriine, meisterdamisi – laulu- ja ringmänge, rinnamärkide valmistamine märgimasinaga  jne. Hind sisaldab kasutatavaid materjale.

Näomaalingute maalimine näole ja kätele, hind vastavalt keerukusele 1-4 euri pilt. Soovi korral saab suurematele lastele ka hennamaalinguid teha, kuna pilt peab pärast kuivama pikemalt ja pisikesed seda küll ei jõua oodata.

Lastele saab teha soovi korral kokkuleppel ka töötubasi erineva temaatikaga. Näiteks ripatshelkurite meisterdamine, küünalde kaunistamine, krepp-paberist külmkapimagneti või organzakangast roosi meisterdamine või hoopis soolataignast kujude voolimine. Või ühine torditegu, mis pärast ära koos süüakse, muffinite kaunistamine koos erinevate tüllede kasutamisega, sushi ühine tegemine ja söömine jne. Räägi julgelt oma soovidest ja leitakse kindlasti hea lahendus, et pidu meeldejääv oleks.

Karaoke 15.- ühe peo jooksul. Sisaldab kahe mikrofoni,  videoprojektori ja ekraani kasutamist.

Šokolaadipurkkaevu saab ka rentida. Koos šokolaadiga 35.- ühe peo kohta. 

Võimalus kasutada ka turvalist hooviala, tagahoovis asub suveajal roheline aed.

Kes soovib, võtab toidu, tordi ja ühekordsed nõud peole kaasa, saate tulla natuke enne peo algust kohale ja lauad valmis settida. Meie poolt on laualinad, morsikannud ja mõned vaagnad, kausid tasuta kasutamiseks. Nõud palume pärast kasutamist ise ära pesta.

Soovi korral katame ise laua, teeme tordi vastavalt soovile, saab ka tordile suhkrupilti printida.

Oleme väga rõõmsad, kui teete pärast pidu mängutoa enam-vähem korda. Kuid kui soovite, teeme seda ise, tasu 15.-

Kaunistuseks saab tellida nimevaniku soovitud värvi ja stiiliga. Kas nt kolmnurkse lipukesena vms. Saab ka vastavalt vanusele numbri tellida ja seda vanikut saab kasutada igal sünnipäevapeol, tuleb ainult number vahetada aluse peal. Valmistatakse käsitööna tugevamast paberist paelale lükituna ja võib ka lapse toas kaunistusena kasutada. Ühe tähe hind 2.-

Soovime, et lapse sünnipäevapidu oleks meeldejääv, tule ja arutame koos korralduse läbi. Kindlasti leiame erinevaid võimalusi, et pidu tore oleks!